Atvērto durvju diena MIKC Latgales mūzikas un mākslas vidusskolā
15.10 2024

Atvērto durvju diena MIKC Latgales mūzikas un mākslas vidusskolā

Mākslu izglītības kompetences centrs “Latgales Mūzikas un mākslas vidusskola” struktūrvienība Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas skola 13.novembrī aicina uz Atvērto durvju dienu. Šīs dienas ietvaros būs plānotas aktivitātes ne tikai profesionālās ievirzes izglītības iestāžu vecāko klašu audzēkņiem, bet arī pedagogiem.

Diena sāksies ar iespēju reģiona mūzikas skolu pedagogiem, laika posmā no pl.8.30 līdz pat vakaram, piedalīties MIKC LMMV JIRMS pedagogu vadītajās mācību stundās un nodarbībās. Katrā mācību stundā, atbilstoši pielikumā pievienotajam nodarbību sarakstam, aicinām pieteikties līdz 5 pedagogiem stundu vērošanai. Pieteikties konkrētām stundām var šeit: https://forms.office.com/e/Q0nd6hcbhP. Sasniedzot 5 vērotāju atzīmi vienā mācību stundā, pieteikšanās tiks slēgta. Interesenti var pieteikties vairākām mācību stundām un nodarbībām!

Laika posmā no pl.15.30-16.00 aicinām aktīvi iesaistīties reģiona mūzikas skolu vecāko klašu, kā arī mūsu pašu JIRMS profesionālās ievirzes vecāko klašu izglītojamos ekskursijai pa JIRMS telpām, kuru vadīs izglītojamo pašpārvaldes pārstāvji.

Ekskursijai noslēdzoties, visi dalībnieki tiks pavadīti uz JIRMS Lielo zāli, kur skanēs mūsu skolas izglītojamo īpaši sagatavotais koncerts “Atveram durvis!”. Rādīsim spilgtus priekšnesumus, pārstāvot katru izglītības programmu: Mūzika (Tradicionālā mūzika), Mūzika (Džeza un mūsdienu ritma mūzika), Vokālā mūzika, Mūzikas vēsture un teorija, Diriģēšana, Taustiņinstrumentu spēle, Stīgu instrumentu spēle, Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēle.

Pēc koncerta visus interesentus aicināsim uzkavēties un piedalīties sarunu vakarā “Benča sarunas”. Vakara galvenie viesi, kā ierasts, būs mūsu pašu JIRMS absolventi: IP Mūzika – Tradicionālā mūzika parstāve mūziķe Kate Slišāne, IP Mūzika – Džeza un mūsdienu ritma mūzika pārstāve džeza vokāliste Laura Svikša, IP Stīgu instrumentu spēle pārstāve vijolniece Laura Šarova un IP Taustiņinstrumentu spēle pārstāve ērģelniece un JIRMS ērģeļspēles pedagoģe Laura Ivanova. Ar katru no galvenajām varonēm sīkāk iepazīstināsim vakara gaitā, un visiem dalībniekiem arī būs iespēja uzdot savus jautājumus. Atzīmēsim vien to, ka katra no varonēm ir spilgta personība, katrai no viņām ir savs interesantais stāsts, pieredze un skatījums uz to, kā mūzikas mākslas apgūšana ir ietekmējusi viņu dzīvi un turpmāko profesionālās karjeras attīstību. Būs patiesi vērtīgi un iedvesmojoši! Izglītojamo pieteikšanās saite: https://forms.office.com/e/iwFBBVfchx.

Visus pieteikumus gaidīsim līdz 4.novembrim.

Uz tikšanos MIKC LMMV!

Izglītojamajiem                                                          Pedagogiem